Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /mnt/data/accounts/t/tomaslanger/data/www/kresleni-ilca.cz/system/zobraz.php on line 9
Ilca

Kreslení na objednávku

            Cílem těchto stránek je upozornit na široký rozsah témat mého kreslení a stejně tak poukázat na jeho neustálý vývoj. Mimo to je stěžejním účelem stránek umožnit lidem objednávání si nakreslení portrétů svých blízkých, domácích mazlíčků či jiných kreseb (což může být i originálním dárkem pro někoho) a rozšířit tak okruh lidí, kteří budou znát, rádi navštěvovat mé stránky a v případě spokojenosti je doporučovat dál. Velmi doufám, že se Vám bude moje tvorba líbit! :)

 

            Říká se, že kreslení portrétů je nejtěžší oblast kreslení… můžu konstatovat, že něco na tom je a pokud se někdo rozhodne kreslit portréty lidí, je potřeba tuhle oblast nějakou dobu trénovat.

 

            Tedy tato část se týká kreslení portrétů skutečných lidí podle fotografií, které mívám propůjčené, nebo zaslané na email. Dále záleží na požadavcích zákazníka; na jaký formát papíru si představuje nakreslený portrét dané osoby, kolik osob je na fotografii a celkové struktuře. A dle těchto různých hledisek se pak rozhoduji o ceně, která je individuální. Dovolím si říct, že co se týče zatím nakreslených objednaných portrétů a jejich cenách, ohlasy jsou pozitivní a zatím splnily očekávání (což umělce velmi potěší). :)

 

Kontakty a odkazy:

- Stars Portraits: http://www.stars-portraits.com/en/community/last.moonlight.html

- FB: Kreslení by Ilča

- e-mail: last.moonlight@seznam.cz